Otvoren poziv za Blended Intensive Programme na Univerzitetu u Peskari, Italija

U okviru saradnje koju je UDG ostvario sa Univerzitetom Peskara iz Italije podsredstvom Erasmus + programa međunarodne kreditne mobilnosti, pozivamo studente Politehnike da se prijave i učestvuju u programu “Extended Mind for the Design of Human Environment”. Poziv je otvoren za studente osnovnih studija (3. godina) i master studija.

Program obuhvata teme urbanističko planiranje, arhitekturu i dizajn kao i ostale srodne discipline, sa ciljem da se istraže implikacije i potencijalne nove vještine i kompetencije  kroz inovativni pristup dizajnu.

Učesnicima će biti obezbijeđeni troškovi boravka, avionska karta i smještaj u skladu sa pravilima programa.

Program će biti realizovan od 27. do 30. avgusta on-line, a zatim od 01. do 08. septembra na Univerzitetu u Peskari. Programom rukovodi prof. dr Masimo Angrila.

Više informacija možete naći u prilogu.

Svi zainteresovani se mogu prijaviti na mail erasmusplus.udg@udg.edu.me do 25.4.2024. godine.