DANI POLITEHNIKE: TRIBINA Inženjerske komore Crne Gore I vol 02 I petak, 7. oktobar

Tribina Inženjerske komore Crne Gore biće održana u petak, 7. oktobra u terminu od 13.30-15.00 u amfiteatru A2.

Svi studenti osnovnih studija su obavezni da prisustvuju tribini!

Tema tribine je "Mladi inženjeri i inženjerke: Naš put ka Evropi".

Na tribini će učestvovati:

• Mr Nikola Luković- predsjednik Komore – pozdravna riječ
  • Srđan Laković – predsjednik Skupštine – Upoznaće sa saradnjom sa UDG, projektom obavljamnja stručne prakse studenata u biroima i Novom evropskom bauhausu i sta on znači za mlade inženjere;
  • Blaženka Dabanović – generalna sekretarka – moderatorka skupa - staviće akcenat na značaj neformalne edikacije kao glavni razlog zbog kog se mladi učlanjuju u Komoru.
  • Mladi inženjeri/ke Komore:
  1. Jovana Škuletić
  2. Raza Kandić
  3. Krsto Minić

Mladi inženjeri će govoriti o svojim očekivanjima od Komore, struke, problemima sa kojima su se susreli stupanjem na tržište rada, usaglašenosti formalne edukacije sa potrebama na tržištu i predstaviti sebe i svoj dosadašnji rad.