Stipendija za studijski boravak posredstvom Erasmus + programa na Middle East Technical University, Ankara, Turska!

Univerzitet Donja Gorica posredstvom Erasmus + programa Međunarodne kreditne mobilnosti i dugogodišnje saradnje sa Middle East Technical University iz Turske raspisuje konkurs za dobijanje stipendija u trajanju do 4 do 6 mjeseci za zimski semestar studijske 2022/2023.

Middle East Technical University (METU) je prvorangirani među turskim univerzitetima prema QS 2023 World University Rankings. Univerzitet koji ima 41 studijski program u okviru 5 fakulteta i trenutno ima oko 27.000 studenata.

Svi zainteresovani mogu se prijaviti najkasnije do 25.6.2022. slanjem dokumenata na erasmusplus.udg@udg.edu.me:

Više informacija možete naći u prilogu.