Specijalističke studije
Allplan studentske edukacije

Pozivamo studente arhitekture i građevinarstva Fakulteta za politehniku Univerziteta Donja Gorica da se pridruže besplatnoj online obuci za softver Allplan!

Po prijavi na edukaciju dobićete video materijal trodnevne edukacije u trajanju od po 4 sata, te zadatke koje treba samostalno da uradite.

Za sva pitanja i nedoumice, dostupni su vam naši edukatori koji će vam pružiti odgovore u najkraćem mogućem roku.

Po prijemu materijala za učenje imate rok od 20 dana da završite svoj zadatak, da nam ga pošaljete, te dobijete sertikat o uspešno položenim osnovama Allplana.

Edukacija je preprema za, drugo po redu, veliko regionalno Allplan studentsko takmičenje 2022, gde će studenti građevinskih i arhitektonskih fakulteta iz regiona odmeriti svoje znanje u Allplanu i boriti se za vredne nagrade.ž

Više inforamcija u prilozima.